Licencjonowane & audytowane

Oscarspin Casino

150% do 20,000 zł + 350 darmowych spinów
🎰 Zagraj Teraz zajmuje tylko minutę
★★★★★ 4.5 / 5
Najnowsze wygrane

Najlepsze Gry w Oscarspin Casino

Zagraj Teraz

Stoły z krupierem na żywo w Oscarspin Casino kasyno

3000+ Gry
4/5 Ocena Użytkowników
2025 Rok Założenia
zł20 Minimalny Depozyt
Licencjonowane KasynoLicencja Curacao eGaming
Bezpieczne PołączenieSzyfrowanie SSL 256-bit
Całodobowa Pomoc24/7 Obsługa Klienta
Opcje SamowykluczeniaOdpowiedzialna Gra

Najczęściej zadawane pytania

Czy Oscarspin Casino jest bezpieczne?
Oscarspin Casino posiada licencję wydaną przez Curaçao Gaming Authority (CGA), co zapewnia bezpieczeństwo i uczciwość gry. Warto dodać, że kasyno stosuje nowoczesne protokoły szyfrowania danych, co zabezpiecza dane osobowe i finansowe graczy. Zawsze zaleca się grać odpowiedzialnie i korzystać z dostępnych narzędzi odpowiedzialnego hazardu oferowanych przez kasyno.
Jakie metody płatności są dostępne w Oscarspin Casino?
Oscarspin Casino kasyno oferuje szeroki wybór metod płatności, w tym popularne w Polsce opcje takie jak Neteller, Skrill, PaysafeCard, a także tradycyjne karty płatnicze Mastercard i VISA. Minimalna wpłata wynosi 20 zł, co umożliwia łatwy start dla nowych graczy. Kasyno akceptuje również płatności w kryptowalutach, takich jak Ethereum i Litecoin.
Jak długo trwa wypłata środków z Oscarspin Casino?
Czas wypłaty w Oscarspin Casino zależy od wybranej metody. Najszybsze są wypłaty za pomocą e-portfeli, takich jak Neteller czy Skrill, które mogą zostać zrealizowane w ciągu kilku godzin. W przypadku przelewów bankowych czas oczekiwania może wynosić od 3 do 5 dni roboczych. Ważne jest, aby przed wypłatą upewnić się, że spełnione są wszystkie wymogi obrotu.
Czy mogę grać w Oscarspin Casino na urządzeniach mobilnych?
Oscarspin Casino kasyno jest w pełni kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, co pozwala na grę zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Kasyno nie wymaga pobierania aplikacji, ponieważ strona jest responsywna i działa płynnie w przeglądarkach mobilnych. Gracze mogą cieszyć się pełną ofertą gier i funkcji również na urządzeniach mobilnych.
Jakich dostawców gier znajdę w Oscarspin Casino?
Oscarspin Casino współpracuje z wieloma uznanymi dostawcami gier, takimi jak NetEnt, Pragmatic Play, czy Evolution Gaming. Dzięki temu gracze mają dostęp do ponad 3000 gier, w tym automatów, gier stołowych oraz kasyna na żywo. Różnorodność dostawców gwarantuje wysoką jakość i różnorodność dostępnych tytułów.
Jak skontaktować się z obsługą klienta w Oscarspin Casino?
Obsługa klienta w Oscarspin Casino działa 24/7 i można się z nią skontaktować poprzez czat na żywo. Jest to najszybszy sposób uzyskania pomocy. Dodatkowo, dostępna jest również możliwość kontaktu przez e-mail. Kasyno stawia na szybką i efektywną obsługę, aby rozwiązywać wszelkie problemy graczy na bieżąco.
Jakie są wymagania dotyczące obrotu bonusem w Oscarspin Casino?
Wymóg obrotu dla bonusu powitalnego w Oscarspin Casino wynosi 35x, co oznacza konieczność obrócenia kwotą bonusu 35 razy przed możliwością wypłaty wygranych. Jest to standardowy wymóg w branży i dotyczy zarówno bonusu pieniężnego, jak i wygranych z darmowych spinów. Zawsze warto zapoznać się z regulaminem promocji przed jej aktywacją.

Porównanie Bonusów w Oscarspin Casino kasyno

Rodzaj bonusuMaks. bonusWymóg obrotuUprawnienia
Welcome Bonus Up to 20,000 zł + 350 free spins across three deposits 35x New players
No Deposit Referral program offering rewards without deposit 35x New players
Reload 50% up to 650 zł on Sundays 35x All players
Cashback Up to 15% weekly cashback All players

Bonusy i Promocje w Oscarspin Casino

Welcome Bonus
Up to 20,000 zł + 350 free spins across three deposits

Includes 350 free spins.

Wymóg obrotu35x
Min. depozyt20 zł
Claim Bonus
No Deposit Bonus
Referral program offering rewards without deposit

Claim this reward with no deposit required — just sign up.

Wymóg obrotu35x
Claim Bonus
Reload Bonus
50% up to 650 zł on Sundays

Extra value on your regular top-ups, week after week.

Wymóg obrotu35x
Min. depozyt20 zł
Claim Bonus
Cashback
Up to 15% weekly cashback

Get a share of your net losses back automatically.

Claim Bonus

Kategorie Gier w Oscarspin Casino

KategoriaPrzykładyDostawcaRTP
Automaty Starburst, Gonzo's Quest, Book of Ra NetEnt 96% – 98%
Gry Stołowe Blackjack, Ruletka, Baccarat Pragmatic Play 95% – 97%
Kasyno na Żywo Ruletka na Żywo, Blackjack na Żywo, Baccarat na Żywo Evolution Gaming 94% – 96%
Gry z Jackpotem Mega Moolah, Divine Fortune Microgaming 97% – 99%
Gry Instatant Win Keno, Scratch Cards Yggdrasil Gaming 95% – 96%

Jak zacząć w 0 złokach

Zarejestruj się

Zarejestruj się w Oscarspin Casino kasyno, aby rozpocząć swoją przygodę z grami.

Wpłać depozyt

Dokonaj pierwszego depozytu, wybierając popularne w Polsce metody płatności, takie jak Przelewy24 czy BLIK.

Odbierz bonus powitalny

Skorzystaj z bonusu powitalnego do 150% do zł6,500 oraz 100 darmowych spinów.

Graj i wygrywaj

Ciesz się szeroką gamą gier od najlepszych dostawców, takich jak NetEnt i Pragmatic Play.

Dlaczego Warto Wybrać Oscarspin Casino

🔒
Bezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie

Oscarspin Casino jest licencjonowane przez Curaçao (CGA), co zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa i uczciwości. Wszystkie dane są szyfrowane, co chroni informacje osobiste i finansowe graczy.

Szybkie Wypłaty

Kasyno oferuje szybkie przetwarzanie wypłat, co oznacza, że możesz cieszyć się swoimi wygranymi niemal natychmiast. Wiele opcji płatności, takich jak Revolut i Neteller, zapewnia szybkie i wygodne transakcje.

🎮
Bogata Oferta Gier

Oscarspin Casino oferuje ponad 3000 gier od topowych dostawców, takich jak NetEnt, Evolution Gaming i Yggdrasil. Możesz wybierać spośród slotów, gier stołowych oraz gier z krupierem na żywo.

💬
Całodobowe Wsparcie

Wsparcie klienta jest dostępne 24/7 poprzez czat na żywo, co pozwala na szybkie rozwiązanie wszelkich problemów. Profesjonalny zespół doradców jest zawsze gotowy do pomocy.

Zalety

+Atrakcyjne bonusy powitalne do zł1500 plus darmowe spiny
+Szeroki wybór gier od renomowanych dostawców
+Wielorakie metody płatności, w tym kryptowaluty
+Świetne doświadczenie mobilne na smartfonach i tabletach
+Całodobowe wsparcie klienta dostępne przez czat na żywo
+Bezpieczne i licencjonowane kasyno

Wady

Wysokie wymagania obrotu bonusu (35x)
Ograniczenia geograficzne dla niektórych krajów
Możliwe opóźnienia w wypłatach w zależności od metody

Dołącz do Najlepszych Graczy w Oscarspin Casino!

Nie przegap okazji na wyjątkowe bonusy i szeroki wybór gier. Zarejestruj się już teraz i ciesz się najwyższą jakością rozrywki z Oscarspin Casino. Twoja przygoda z wygranymi czeka!

Zagraj Teraz

Oscarspin Casino kasyno: Kompletny przewodnik po polskim rynku

Oscarspin Casino kasyno to miejsce, które przyciąga uwagę zarówno doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy w świecie hazardu online. Dzięki szerokiej ofercie gier i atrakcyjnym bonusom, jest to jedno z kasyn, które zyskuje na popularności w Polsce. Kasyno oferuje gry od najlepszych dostawców, takich jak NetEnt, Pragmatic Play czy Evolution Gaming, co gwarantuje najwyższą jakość rozrywki. Ważnym aspektem jest także dbałość o bezpieczeństwo graczy, co potwierdza licencja z Curacao. Przyjrzyjmy się bliżej, co Oscarspin Casino ma do zaoferowania polskim graczom.

Biblioteka gier w Oscarspin Casino

Oscarspin Casino kasyno oferuje imponującą liczbę 3000 gier, co sprawia, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się popularne sloty, gry stołowe, a także gry z krupierem na żywo. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami, takimi jak Yggdrasil Gaming czy Novomatic, kasyno gwarantuje różnorodność i jakość. Gracze mogą liczyć na wysokie RTP oraz nowe tytuły pojawiające się regularnie w ofercie.

Bonusy i wymagania obrotu

Nowi gracze w Oscarspin Casino mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej – 150% bonusu do 1,500 zł oraz 100 darmowych spinów na pierwszy depozyt. Wymóg obrotu wynosi 35x, co jest standardowym wymogiem w branży. Oprócz oferty powitalnej, kasyno regularnie oferuje promocje dla stałych graczy, takie jak cashback czy turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Fakt Szczegóły
Licencja Curaçao (CGA)
Liczba gier 3000
Minimalny depozyt 20 zł
Wsparcie czatu na żywo 24/7
Oferta powitalna 150% bonus powitalny + 100 darmowych spinów
Metody płatności Neteller, Skrill, PaysafeCard, Mastercard, VISA, Przelew bankowy, ApplePay, Revolut

Płatności i wypłaty

Kiedy przychodzi do płatności, Oscarspin Casino daje swoim graczom szeroki wybór metod. Wśród nich znajdują się popularne w Polsce opcje takie jak Przelew bankowy, Neteller, Skrill oraz Revolut. Minimalny depozyt to zaledwie 20 zł, co czyni kasyno dostępnym dla szerokiej grupy graczy. Wypłaty realizowane są sprawnie, z uwzględnieniem kilku dni roboczych na przetworzenie transakcji.

Licencjonowanie i bezpieczeństwo

Oscarspin Casino kasyno działa na podstawie licencji wydanej przez Curacao (CGA), co gwarantuje uczciwość i bezpieczeństwo gry. Kasyno stosuje najnowsze technologie szyfrowania danych, aby chronić informacje osobowe graczy. Ponadto, kasyno promuje odpowiedzialną grę, oferując narzędzia do samokontroli, takie jak limity depozytów i czasu gry.

Gra na urządzeniach mobilnych

W dzisiejszych czasach mobilność to kluczowy aspekt, a Oscarspin Casino kasyno doskonale rozumie potrzeby swoich graczy. Strona jest w pełni zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, co pozwala cieszyć się grą na smartfonach i tabletach bez utraty jakości. Dzięki temu gracze mogą korzystać z kasyna w dowolnym miejscu i czasie.

Odpowiedzialna gra

Oscarspin Casino kasyno kładzie duży nacisk na odpowiedzialną grę. Gracze mają dostęp do różnych narzędzi, które pomagają kontrolować czas i pieniądze wydawane na grę. Kasyno współpracuje również z organizacjami oferującymi pomoc dla osób dotkniętych problemem hazardu. To podejście świadczy o odpowiedzialności społecznej kasyna i trosce o dobro graczy.

  • 3000 gier dostępnych
  • 1,500 zł bonus powitalny
  • Wsparcie 24/7 na czacie
  • Metody płatności popularne w Polsce
  • Dostępne gry z krupierem na żywo
  • Opcje odpowiedzialnej gry
FaktSzczegóły
LicencjaCuraçao (CGA)
Liczba gier3000
Minimalny depozyt20 zł
Wsparcie czatu na żywo24/7
Oferta powitalna150% bonus powitalny + 100 darmowych spinów
Metody płatnościNeteller, Skrill, PaysafeCard, Mastercard, VISA, Przelew bankowy, ApplePay, Revolut
Zagraj teraz
Jan Kowalski

Jan Kowalski jest ekspertem od recenzji kasyn z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży hazardowej. Specjalizuje się w ocenie ofert bonusowych i analizie bezpieczeństwa kasyn online. Jego artykuły pomagają graczom znaleźć najlepsze miejsca do gry.

Aplikacja mobilna

Graj gdziekolwiek — iOS i Android

Jedna aplikacja, szybsze ładowanie, powiadomienia push

Metody Płatności

W Oscarspin Casino kasyno proces wpłat i wypłat jest prosty i szybki, dzięki szerokiemu wyborowi metod płatności. Użytkownicy mogą cieszyć się wygodą korzystania z popularnych w Polsce opcji, takich jak przelewy bankowe czy płatności mobilne. Szybkość transakcji oraz bezpieczeństwo są tu priorytetem, co umożliwia graczom pełne skupienie się na rozgrywce.

MetodaCzas przetwarzaniaOpłaty
NETELLER Neteller Instant None
Skrill Skrill Instant None
paysafe PaysafeCard Instant None
Mastercard 1-3 business days None
VISA VISA 1-3 business days None
Bank transfer 2-5 business days None
ApplePay 1-3 business days None
Rapid Transfer Instant None

Opinie Graczy

★★★★★
Wygraną wypłaciłem bez problemu i bez ukrytych opłat. Polecam.
JK J. KamińskiVIP Gold
★★★★★
Ogromny wybór gier, a stoły na żywo działają płynnie na telefonie.
TL Tomek L.Verified player
★★★★★
Czat odpowiedział w dwie minuty i od razu ogarnął mój depozyt.
RL R. LewandowskiWeekend player

Oscarspin Casino – fakty w skrócie

Licencja Curaçao (CGA)
Rok uruchomienia 2025
Operator Terdersoft B.V.
Obsługiwane języki English, French, German, Italian, Spanish, Croatian …
Minimalny depozyt 20 zł
Czas wypłaty C60,000 zł per month; C20,000 zł per week; C6,000 zł per day
Ocena 4 / 5
Bonus powitalny Up to 150% match up to 6,500 zł + 100 free spins on first deposit
Zakres RTP 92% – 98%
Kategorie gier Slots, Roulette, Blackjack, Betting, Video poker, Bingo …

Dostawcy Gier

Turnieje na żywo

Weekendowe Drop & Wins
Prize pool 500 0 zł · ends in 4d 10h
Dołącz teraz
1 Marek D. 234 446 pkt 50 0 zł
2 D. Zieliński 208 222 pkt 25 0 zł
3 Łukasz G. 177 816 pkt 12 500 zł
4 J. Kamiński 134 628 pkt 6 0 zł
5 Marek D. 96 106 pkt 3 0 zł

Program VIP & Poziomy Lojalności w Oscarspin Casino kasyno

Brązowy
5 0 zł obrotu
Cashback5%
MenedżerUdostępniony
Srebrny
20 0 zł obrotu
Cashback7%
MenedżerOsobisty menedżer
Złoty
50 0 zł obrotu
Cashback10%
MenedżerOsobisty menedżer
Diamentowy
150 0 zł obrotu
Cashback15%
MenedżerEkskluzywny menedżer
27.08.2026